Producenci

OTT

Sortuj:


Producent maszyn OTT

OTT to austriacka firma z siedzibą w Lambach o ugruntowanej pozycji na światowym rynku, która od 1963 r. produkuje niezawodne maszyny przemysłowe do obróbki drewna i jego pochodnych. Obecnie zajmuje się głównie wytwarzaniem okleiniarek do obrzeży płyt wiórowych i sklejki oraz powrotów, które umożliwiają obustronną obróbkę elementów przez okleiniarki jednostronne.

Okleiniarki OTT wyróżniają się wydajną, szybką i niezawodną pracą. Ponadto producent oferuje możliwość pełnej konfiguracji maszyn. Na rynku dostępne są następujące typy okleiniarek OTT:

  • OTT TORNADO+ to okleiniarka do litego drewna oraz płyt wiórowych o grubości do 6 cm. Nadaje się też do obróbki obrzeży z rolki i doklejek w paskach o grubości 0,3-15 mm.
  • TWISTER to wyjątkowo szybka okleiniarka do obrzeży o grubości 0,4-10 mm i płyt o grubości do 6 cm.
  • STORM+ przeznaczona jest do szybkiej i niezawodnej obróbki obrzeży z rolki i doklejek w paskach. Ponadto posiada agregat zarabiający naroża i możliwość kombinacji frezów.
  • STRONGEDGE to uniwersalna i szczególnie wytrzymała okleiniarka do obróbki obrzeży płyt wiórowych, sklejki, litego drewna oraz płyt z tworzyw sztucznych o grubości 0,2-25 mm.
  • TOPEDGE to bogato wyposażona w standardzie maszyna do tworzyw sztucznych, drewna litego, płyt wiórowych i sklejki. Obrabia płyty do 60 (opcjonalnie 80) mm grubości wraz z zarabianiem naroży oraz obrzeża o grubości 0,2-20 mm.

Okleiniarki OTT w ofercie EMI

W ofercie Emi znajdą Państwo profesjonalne okleiniarki stolarskie OTT, które są podstawowym elementem wyposażenia, zarówno małych, jak i dużych zakładów stolarskich oraz firm meblarskich.

Oferujemy także używane okleiniarki OTT, które przechodzą kompleksowy przegląd techniczny. Dzięki czemu mamy pewność, że maszyny są w pełni sprawne i wydajne, co przekłada się na ich precyzyjną pracę na najwyższym poziomie. Popularność używanych okleiniarek wynika z niskiej awaryjności w czasie użytkowania oraz prostej wymiany części eksploatacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okleiniarek stolarskich, które dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.