Katalog maszyn

Gilotyny

Cena
39360 PLN
39360 PLN
producent

Sortuj:


Gilotyna do drewna

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą nowych i używanych maszyn do obróbki drewna. W kompleksowej ofercie posiadamy szereg modeli sprzętów, będących wyposażeniem zakładów stolarskich i wielu firm o różnych profilach działalności. Jednym z rodzajów dostępnych urządzeń jest gilotyna do drewna i forniru.

Gilotyna do drewna i forniru to niezbędne wyposażenie każdego zakładu zajmującego się przetwarzaniem drewna w gotowy produkt finalny, stolarni i firm działających w branży meblarskiej. Urządzenie służy do precyzyjnego cięcia elementów przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów. Zapewnia szybki, dokładny, efektywny i bezpieczny proces obróbki.

Gilotyny usprawniają proces obróbki drewna i innych surowców. Pracują wydajnie i wysoce precyzyjnie, a przy tym są bezpieczne dla operatora. Gwarantują staranne wykończenie krawędzi o gładkiej powierzchni, bez nierówności i konieczności późniejszego szlifowania. Dzięki temu uzyskuje się materiał gotowy do dalszej obróbki. Zastosowanie gilotyn w zakładach znacząco podnosi wydajność pracy oraz jakość produkcji i w efekcie daje oszczędność czasu.

Profesjonalne gilotyny do mechanicznego cięcia drewna i forniru charakteryzują się sporymi gabarytami, solidną, stabilną konstrukcją oraz wysoką moc cięcia. Wyposażone są również w zabezpieczenia chroniące operatora. Tego typu urządzenia wyróżniają się wysoką niezawodnością i sprawdzają się do różnego typu zadań, nawet wymagających. Dostępne są także gilotyny o kompaktowej budowie, np. do cięcia listew.


Używane gilotyny do drewna i forniru z oferty EMI


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo używane gilotyny do drewna i forniru, które są w dobrym stanie technicznym i w pełni sprawne. Proponujemy urządzenia znanych i cenionych od lat marek o wysokiej renomie. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję długoletniej wytrzymałości, sprawdzonej technologii oraz nieskomplikowanej obsługi i konserwacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i doskonała znajomość maszyn, które oferujemy, pozwala nam stwierdzić, że używane gilotyny do drewna są godne zaufania, solidne oraz posłużą jeszcze przez wiele lat. Do tego wyróżniają się prostym użytkowaniem i bezproblemową konserwacją. Z usuwaniem usterek poradzi sobie zakładowy mechanik. Używane maszyny nie wymagają wyszkolonych operatorów ani kosztownego serwisu.

Używane gilotyny do drewna dostępne w ofercie firmy EMI to doskonała inwestycja, a jednocześnie sposób na duże oszczędności finansowe. Jak wiadomo rozwój firmy, dostosowywanie się do zmieniającego się rynku oraz stałe podnoszenie jakości usług i towarów są konieczne dla zachowania konkurencyjności, ale jednocześnie wymagają ponoszenia sporych kosztów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup używanej gilotyny, który pozwoli osiągnąć zamierzone cele bez dużych nakładów finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem używanych gilotyn do drewna i forniru. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne rozwiązania leasingowe wielu funduszy. Dodatkowo każdy Klient ma możliwość przetestowania wybranej maszyny. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.