Katalog maszyn

Podajniki

Cena
6027 PLN
36777 PLN

Sortuj:


Urządzenia przeznaczone do transportu wewnętrznego są ważnym elementem wyposażenia każdego zakładu, w tym również stolarni. Obok dźwignic, wyciągów i wózków różnego typu przy obróbce drewna stosuje się też sprzęt, który pozwala na przenoszenie gotowego elementu do kontenera lub podanie go na inną maszynę. Są to niewielkie, lokalne taśmociągi oraz podajniki i stoły podawcze.

Taśmociągi używane z oferty EMI

Taśmociągi używane, które znajdziecie Państwo w ofercie EMI, różnią się od tych pracujących na liniach technologicznych czy w kopalniach i żwirowniach. Maszyny, które wystawiamy na sprzedaż są dedykowane zakładom zajmującym się obróbką drewna i właśnie do takiej pracy są przystosowane. Mają one formę płaskich stołów z ruchomym blatem, który pozwala na przenoszenie elementów z jednego końca na drugi. Charakterystyczna konstrukcja i sposób działania sprawiają, że transport jest możliwy tylko w jednej płaszczyźnie.

Taśmociąg podajnik doskonale sprawdzi się tam, gdzie produkcja ma charakter seryjny. Ulokowany pomiędzy dwoma stanowiskami pracy pozwala na szybkie przekazywanie detalu do dalszej obróbki lub też przenoszenie go do kontenera zbiorczego.

Podajniki

Podajniki i stoły podawcze są też przystosowane do pracy w innymi maszynami stolarskimi. Dzięki nim obróbka drewna za pomocą strugarki czy szlifierki jest znacznie szybsza, prostsza i bezpieczniejsza. Urządzenia, które oferujemy są dostępne w wersji z napędem mechanicznym i posuwem łańcuchowym, a także z taśmą o różnej szerokości.

Firma EMI specjalizuje się w dystrybucji używanych maszyn do obróbki drewna, przeznaczonych do małych i dużych stolarni. Również w tej kategorii znajdziecie Państwo podajniki i taśmociągi używane znanych producentów, poddane przeglądom technicznym, dzięki czemu są w pełni sprawne i wydajne. W ofercie mamy taśmociągi ze stołem o różnej długości i szerokości oraz stoły podawcze i inne urządzenia przeznaczone do transportu elementów podczas ich obróbki.  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.