Producenci

Altendorf

Sortuj:


Altendorf z siedzibą w Minden w Niemczech jest światowym liderem na rynku pił formatowych z ponad 100-letnim doświadczeniem. Początki firmy sięgają 1906 roku, kiedy Wilhelm Altendorf wynalazł piłę formatową, na której obrabiany przedmiot był prowadzony nad tarczą na stole przesuwnym.

Altendorf jest obecnie firmą o zasięgu międzynarodowym z 4 filiami na całym świecie. Stale rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne. Każdego roku produkuje 2400 przesuwnych pił formatowych w 2 zakładach produkcyjnych. W Minden (Niemcy) montowane są serie F 45 i WA 80. Natomiast w Qinhuangdao (Chiny) na powierzchni 8 000 m² powstają maszyny WA 6, WA 8 i F 92T.

W ofercie firmy Altendorf dostępne są następujące modele pił formatowych:

  • Altendorf F 45 przeznaczona jest do użytku profesjonalnego. Można ją skonfigurować zgodnie z potrzebami danego przedsiębiorstwa.
  • Altendorf WA 80 dostępna jest w 2 wersjach: ze sterowaniem na ramieniu maszyny lub na wysokości oczu. Wyróżnia się efektywną pracą i komfortowym użytkowaniem.
  • Altendorf WA 6 cechuje się wszechstronnością zastosowania. Dzięki niewielkim gabarytom i atrakcyjnej cenie jest chętnie wybierana przez użytkowników indywidualnych.
  • Altendorf WA 8 występuje w 4 wersjach. Produkowana jest zgodnie z rygorystycznymi standardami technologicznymi, co przekłada się na doskonałą jakość wykonania oraz wysoką ergonomię.

Nazwa Altendorf na całym świecie jest uznawana za synonim piły formatowej wysokiej jakości.

Piły formatowe ALTENDORF w ofercie Emi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór pił formatowych Altendorf, które są kluczowym wyposażeniem w zakładach zajmujących się precyzyjną obróbką drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Znacząco podnoszą produktywność każdego przedsiębiorstwa.

Szczególnie atrakcyjną ofertą są używane piły formatowe Altendorf, a zwłaszcza popularny model F 45. Wszystkie egzemplarze są skrupulatnie przez nas sprawdzane. Oferujemy pilarki formatowe Altendorf w dobrym stanie technicznym, które są w pełni sprawne i funkcjonalne. Dzięki temu, że maszyny produkowane są z myślą o wieloletniej eksploatacji, zyskują Państwo gwarancję niezawodności i wysokiej jakości, przy jednocześnie niższych nakładach finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pił Altendorf w atrakcyjnych cenach.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.