Szlifierki

Szlifierki szerokotaśmowe

Szlifowanie i polerowanie to dwie czynności, które pozwalają na wykończenie powierzchni i nadanie im idealnej gładkości. Dzięki zastosowaniu materiałów ściernych o różnej gradacji umożliwiają też uzyskanie określonego stopnia chropowatości, które jest wymagana np. przy lakierowaniu czy klejeniu. W realizacji takich zadań sprawdzają się szlifierki szerokotaśmowe do drewna. Są to wydajne maszyny stolarskie przeznaczone do małych i dużych zakładów produkcyjnych.

producent

Sortuj:


Używane szlifierki szerokotaśmowe do drewna

W asortymencie EMI znalazły się szlifierki szerokotaśmowe różnych producentów, charakteryzujące się wysoką wydajnością pracy. Konstrukcja maszyn wyposażonych w specjalne wały pozwala na opracowywanie nawet dużych powierzchni. Dlatego są one stosowane nie tylko do szlifowania desek, ale również płyt. Używana szlifierka walcowa do drewna wyróżnia się atrakcyjną ceną przy zachowaniu pełnej sprawności pracy. Dzięki przeglądowi i konserwacji jest przygotowana do dalszej pracy na poziomie nowych maszyn. 
Okleiniarki krzywoliniowe

Poszczególne szlifierki szerokotaśmowe do drewna cechują się określonymi parametrami technicznymi, wśród których istotnym jest szerokość robocza. Wybierając maszynę do stolarni, warto zainwestować w model, który umożliwi wykończenie elementów produkowanych w zakładzie. W ofercie EMI jest używana szlifierka szerokotaśmowa Butfering o szerokości roboczej 1350 mm i znacznie mniejszy model SCM Sandya Uno, na którym można obrabiać materiały o szerokości do 900 mm.  

Ceny szlifierek szerokotaśmowych

Zakup szlifierki szerokotaśmowej do stolarni jest koniecznością, jednak dostępny budżet nie zawsze sprzyja tej inwestycji. Dlatego atrakcyjną alternatywą jest maszyna używana z naszej oferty. Cena szlifierki szerokotaśmowej z drugiej ręki jest znacznie niższa od nowych modeli. Jednocześnie urządzenia używane mają wiele innych zalet, począwszy od solidnej konstrukcji, jaką gwarantują markowe wyroby, przed dobrze znaną i sprawdzoną technologię pracy, po dostęp do oryginalnych części zamiennych i wyspecjalizowanych usług serwisowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.