Okleiniarki

Okleiniarki prostoliniowe

Produkcja blatów i innych elementów mebli wiąże się nie tylko ze wstępną obróbką materiału oraz przycinaniem na wymiar. Jednym z elementów procesu jest oklejanie powierzchni zewnętrznych i bocznych. Okleiniarka prostoliniowa to jedna z maszyn wykorzystywanych do wykonywania takich zadań.

Cena
7257 PLN
86100 PLN

Sortuj:

4213 / Okleiniarki prostoliniowe

4213 - okleiniarka vitap

4569 / Okleiniarki prostoliniowe

4569 - okleiniarka hirzt


Używane okleiniarki prostoliniowe

Precyzyjne naklejanie pasków forniru czy innego materiału na boczne krawędzie płyt wymaga wysokiej precyzji. W warunkach przemysłowych czy warsztatowych tanie zadania nie s wykonywane ręcznie, ze względu na konieczność utrzymania szybkiego i równomiernego tempa pracy oraz seryjności produkcji. Okleiniarka doskonale radzi sobie z takich zadaniem, nie tylko utrzymując prostoliniowość, ale też odpowiedni docisk przyklejanej taśmy, jej dozowanie z rolki czy przycinanie po zakończeniu klejenia. 
 

  Okleiniarka prostoliniowa jest obowiązkowym wyposażeniem każdego zakładu produkcyjnego, zarówno tego, który tworzy części mebli, jak i stolarni, w których powstają gotowe meble. W takich zakładach doskonałym rozwiązaniem będą okleiniarki używane, maszyny znacznie tańsze od nowych modeli, ale równie sprawne i wydajne. Przez wielu fachowców z branży są one nawet uważane za lepsze, bo dopracowane przez markowych producentów i sprawdzone w praktyce.

Okleiniarki z oferty EMI

W ofercie EMI, które sprzedaje używane maszyny do drewna znalazła się niejedna okleiniarka prostoliniowa o wysokiej wydajności, skonstruowana przez markowego producenta. W sprzedaży mamy maszyny marek takich jak Brandt, Holz Her, Felder, Vitam, Stefani, Homag Ambition, Herbrok i kilku innych. Wśród rozwiązań konstrukcyjnych znalazły się różne usprawnienia, począwszy od wałka do nakładania kleju czy rolek dociskowych po funkcje obcinania czy frezowania nadmiaru okleiny.
 

W sprzedaży mamy też okleiniarki krzywoliniowe używane. Mogą one stanowić uzupełnienie maszyn, które charakteryzuje prostoliniowość oklejania. Wszystkie dostępne w sprzedaży urządzenia przechodzą kompleksowy przegląd techniczny, dzięki któremu są w pełni sprawne i wydajne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.