Woodworking machines

New and used

Wide selection of machines

Our offer

Call us

Do you have any inquiries?

Our experts will answer all your question.

MACIEJ KUROWSKI

sales

+48 501 519 088

MACIEJ KUROWSKI

sales

+48 501 519 088

MARCIN KLESZCZ

sales

+48 519 022 252

MARCIN KLESZCZ

sales

+48 519 022 252

SŁAWOMIR KOSEK

purchase/swap/office

+48 501 015 278

SŁAWOMIR KOSEK

purchase/swap/office

+48 501 015 278

JAKUB WYRWAŁA

board cutting

+48 604 985 450

JAKUB WYRWAŁA

board cutting

+48 604 985 450

Our news

Recently added

Trustworthy brands

Manufacturer

Off duty

Blog

Visit us

Our warehouses

Biertowice 401

Set a route

Biertowice 256

Set a route

Maszyny stolarskie


Maszyny do drewna to obowiązkowe wyposażenie każdej stolarni oraz tartaku. Nasza firma dostarcza profesjonalne i wydajne maszyny stolarskie - używane oraz fabrycznie nowe.

Jakie maszyny do drewna znajdziesz w naszej ofercie?

Odpowiednie wyposażenie zakładu stolarskiego to podstawa skutecznej działalności, gdyż w zależności od wykonywanych zadań, konieczne jest wykorzystanie innej maszyny do obróbki drewna. W ofercie EMI maszyny znajduje się kilkaset modeli sprzętu do wykonywania prac na drewnie, w tym nietypowe i specjalistyczne maszyny stolarskie. W naszej bogatej ofercie klienci odnajdą różnego typu piły, frezarki, szlifierki, oklejarki, wiertarki, dłutarki oraz prasy. Posiadamy także ukośnice, wzorcarki, strugarki, wyrówniarki, grubościówki, maszyny do pracy z klejem, gilotyny, kompresory spajarki i zszywarki do forniru. Dostarczamy również pomocniczy sprzęt zapewniający higienę pracy, to jest: odciągi trocin, wentylatory, odpylacze i instalacje odciągowe. Wszystkie oferowane przez nas sprzęty to maszyny wiodących i cenionych w branży marek.

Dlaczego warto wybrać maszyny z naszej oferty? 

Zakup maszyn do obróbki drewna to poważna inwestycja, która realizowana powinna być u godnych zaufania dostawców. Jesteśmy firmą posiadającą bogaty asortyment maszyn do drewna. Wyróżniamy się także perfekcyjną organizacją oraz profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Maszyny do obróbki drewna sprowadzane przez naszą firmę posiadają pełną dokumentację celną i transportową. Klient nie musi martwić się o żadne formalności. Urządzenia poddawane są kontroli przez naszych techników, na którą składa się przegląd techniczny i ruchowy. Nasi klienci otrzymują w pełni sprawne i wydajne wyposażenie stolarni. EMI Maszyny to kompleksowe usługi doradztwa, sprowadzania oraz sprzedaży specjalistycznego sprzętu do obróbki drewna. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

newsletter

Subscribing the newsletter you will not miss anything

Please agree on the terms of use of the newslatter